Nile Orchid Hotel

Kahire, Mısır View on map
gecelik US$ 192 US$ 172'dan başlayan fiyatlarla
Tasarruf et 10%
Giriş tarihi
22 Eki 2026
Çıkış tarihi
23 Eki 2026
Konuklar
2 konuk

Yetişkinler:

2

Çocuklar:

0
  • Ücretsiz iptal
    birçok odada
  • Rezervasyon ücreti alınmaz
    Ödemeyi otelde yapın
  • Güvenli rezervasyon
    Verileriniz güvende
  • En iyi fiyat garantisi
    Daha uygun bir fiyat mı buldunuz?

Konuklar neden Nile Orchid Hotel'i tercih eder?

  • Ücretsiz Wi-Fi
    Odalarda
  • Otopark
    Günlük 3 USD
  • Havalimanı Servisi
    Ek ücretli
  • 7/24 Resepsiyon
    Geç girişler
  • Restoran
    Yerel mutfak
  • Spa & Fitness
    Soyunma odaları

Genel bakış

Nile Orchid Hotel Kahire 3 yıldızlı bir konaklama tesisidir. Gize Hayvanat Bahçesi 2 km mesafede bulunmaktadır.

Otel, Kahire şehir merkezinden 25 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. İslam Sanatları Müzesi, bu otele 3 kilometre uzaklıkta konumlanır. Nile Orchid Hotel, Kahire Kalesi'a kısa bir sürüş mesafesindedir. Dokki metro istasyonu 15 dakika uzaklıkta yer alır.

Nile Orchid Hotel otelindeki 20 odada kişisel kasa, oturma alanı vardır. Bu odalarda ayrıca ayrı tuvalet, duş bulunmaktadır.

Seekh Mashwy, Tavolino, Nile Orchid Hotel'den 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

  • Giriş tarihi
    13:30-23:00 arası
  • Çıkış tarihi
    11:00-12:00 arası
  • Otel sınıfı
    3 yıldızlı
Nile Orchid Hotel
Önerilerimiz

Nile Orchid Hotel sizin için doğru tercih mi?

Tam size göre, eğer
  • Kahvaltınızı otelin kendi restoranında yapmak istiyorsanız, kontinental kahvaltı servisi mevcuttur.
  • Yakınlarda farklı bir restoran seçeneği arıyorsanız, Tavolino restoranı otele 5 dakika mesafede Avrupa ve İtalyan yemekleri sunar.
Size göre olmayabilir, eğer
  • Şehir merkezine 2 km uzaklıkta olduğu için merkezde kalmak istiyorsanız.
Öne çıkanlar
  • Kahire Mısır Müzesi'ne kısa bir sürüş mesafesi

Nile Orchid Hotel olanakları

Genel tanıtım
  • Emanet kasası
Yemek
  • Su ısıtıcısı
Oda imkanları
  • Odalarda ücretsiz Wi-Fi
  • Oturma alanı
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV

Konaklama politikası

Nile Orchid Hotel, bu koşulları tüm rezervasyonlara uygular.
Check-in / Check-out
Giriş tarihi
13:30-23:00 arası
Çıkış tarihi
11:00-12:00 arası
Önemli bilgi

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Yakın çevrede
Giriş tarihi
22 Eki 2026
Çıkış tarihi
23 Eki 2026
Konuklar
2 konuk

Yetişkinler:

2

Çocuklar:

0
Tarihleri seçin
ve mevcut teklifleri görün